Який порядок використання коштів, що не перераховані до бюджету платниками податку при застосуванні ставки податку на прибуток нуль відсотків?

Відповідно до пп. 152.11 ст. 152 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 – VI зі змінами та доповненнями (даліПКУ ) суми коштів, що не перераховані до бюджету платниками податку, визначеними п. 154.6 ст. 154 ПКУ , при застосуванні ставки податку нуль відсотків, спрямовуються на переоснащення матеріально-технічної бази, на повернення кредитів, використаних на вказані цілі, і сплату процентів за ними та/або поповнення власних обігових коштів.

Суми коштів, що не перераховані до бюджету при застосуванні ставки податку нуль відсотків, визнаються доходами одночасно з визнанням витрат, здійснених за рахунок цих коштів, у розмірі таких витрат.

У разі якщо суми коштів, що не перераховані до бюджету при застосуванні ставки податку нуль відсотків, використані не за цільовим призначенням, такі кошти зараховуються до бюджету в першому кварталі наступного звітного року.

ДПІ у Дарницькому районі м. Києва ДПС