Які варіанти можливі, аби мінімізувати витрати під час карантину, але не звільняти працівників? Чи можна примусово відправити працівника на час карантину у відпустку за власний рахунок? Чи можна звільнити працівника з ініціативи роботодавця?

Відповідь

Карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу запроваджено з 12 березня по 3 квітня 2020 року постановою КМУ від 11.03.2020 р. № 211. А згодом до цього нормативного акта внесено корективи постановою КМУ від 16.03.2020 р. № 215, якою посилено запобіжні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Кому заборонили провадити діяльність під час карантину

На період карантину заборонена робота підприємців і підприємств, якщо вона передбачає приймання відвідувачів. Зокрема, заборона стосується:

— відвідування закладів освіти її здобувачами;

— проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб;

— діяльності закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного й побутового обслуговування населення.

Виняток зробили лише для суб’єктів господарювання, які здійснюють:

— роздрібну торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також банківську та страхову діяльності;

— торговельну діяльність і діяльність із надання послуг із громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень — за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.