Скільки має працювати викладач-сумісник у музичній школі? Чи може бути укладений контракт із викладачем без оформлення запису в трудовій книжці?

ВІДПОВІДЬ: Спершу з’ясуймо, чи встановлене обмеження для навантаження викладача музичної школи, який працює за сумісництвом.

Норма годин на одну тарифну ставку керівників гуртків закладу позашкільної освіти незалежно від підпорядкування, типу й форми власності, а також педагогічних працівників мистецьких (у т.ч. музичних) шкіл становить 18 навчальних годин на тиждень.

Оплату за роботу здійснюють відповідно до обсягу педагогічного навантаження педагогічного працівника закладу позашкільної освіти незалежно від підпорядкування, типу й форми власності в обсязі, меншому за тарифну ставку, установленому лише за його письмовою згодою (ч. 1 і ч. 2 ст. 22 Закону України «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 р. № 1841-III, далі Закон про позашкільну освіту).

Трудові відносини у системі позашкільної освіти регулює законодавство України про працю, зокрема Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII (далі Закон № 2145) й інші нормативно-правові акти.

Обмеження роботи викладача за сумісництвом