Як потрібно вести бухгалтерський облік комунальних доріг в органах місцевого самоврядування? Який порядок нарахування амортизації на такі об’єкти обліку, як комунальні дороги?

ВІДПОВІДЬ: Поняття комунальних доріг узагалі нормативно не визначене. Тому спершу з’ясуймо, які дороги належать до комунальної власності та хто відповідає за їх утримання і ремонт.

Автомобільні дороги: види та категорії

Автомобільна дорога — це лінійний комплекс інженерних споруд, призначений для безперервного, безпечного та зручного руху транспортних засобів (абз. 2 ст. 1 Закону України «Про автомобільні дороги» від 08.09.2005 р. № 2862-IV, далі Закон № 2862).

Вулиця — це автомобільна дорога, призначена для руху транспорту й пішоходів, прокладання наземних і підземних інженерних мереж у межах населених пунктів (абз. 4 ст. 1 цього Закону).

Автомобільні дороги згідно із ч. 1 ст. 5 Закону № 2862 поділяють на:

  • автомобільні дороги загального користування;
  • вулиці та дороги міст й інших населених пунктів;
  • відомчі (технологічні) автомобільні дороги;
  • автомобільні дороги на приватних територіях.

Автомобільні дороги загального користування включають автомобільні дороги державного та місцевого значення. Крім того, автомобільні дороги класифіковані на дороги:

  • державного значення — на міжнародні, національні, регіональні й територіальні;
  • місцевого значення — на обласні та районні (ст. 8 Закону № 2862).

Орган управління дорогами

Автомобільні дороги загального користування перебувають у державній власності й не підлягають приватизації (ч. 2 ст. 7 Закону № 2862).

Органами, що здійснюють управління автомобільними дорогами загального користування, є: Мінінфраструктури, Укравтодор, обласні держадміністрації (ст. 10 Закону № 2862).

До повноважень обласних держадміністрацій належить і забезпечення фінансування та розвитку мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також автомобільних доріг загального користування державного значення за наявності відповідного рішення обласної ради (п. 8 ч. 1 ст. 12 Закону № 2862).

Вулиці та дороги міст й інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування та є комунальною власністю. Їх поділяють на: магістральні дороги, магістральні вулиці загальноміського значення, магістральні вулиці районного значення, а також вулиці й дороги місцевого значення (ч. 1 і ч. 3 ст. 16 Закону № 2862).

Управління функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міст й інших населених пунктів здійснюють відповідні органи місцевого самоврядування, у віданні яких вони перебувають (ст. 17 цього Закону).

Винятково на пленарних засіданнях сільських, селищних, міських рад приймають рішення про передання іншим органам окремих повноважень щодо управління майном, яке належить до комунальної власності відповідної територіальної громади, визначення меж цих повноважень й умов їх здійснення (п. 31 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР, далі Закон № 280).

До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать: власні (самоврядні) повноваження з управління в межах, визначених радою, майном, що належить до комунальної власності відповідних територіальних громад (пп. 1 п. «а» ст. 29 Закону № 280).

Нагадаємо

Виконавчі органи рад — це органи, які відповідно до Конституції України створюють сільські, селищні, міські, районні в містах (у разі їх створення) ради для здійснення виконавчих функцій та повноважень місцевого самоврядування в межах, визначених цим й іншими законами (абз. 11 ст. 1 Закону № 280).

Отже, об’єкти комунальної власності, включаючи дороги (вулиці) населених пунктів, перебувають у сфері управління сільських, селищних, міських рад або вповноважених ними виконавчих органів.

Державна реєстрація чи паспортизація?