Зарплатні питання нині дуже популярні, проте не менше цікавить бухгалтерів, скажімо, як правильно назвати посаду, коли та які посади можна вводити і як оформлювати кадрову документацію. Адже доволі часто бухгалтер займається ще й кадрами.
Тож, до вашої уваги — декілька практичних питань і відповідей на них

Чи може бути на підприємстві посада «Головний бухгалтер» без створення бухгалтерської служби або ж «Головний енергетик» — без створення відповідного підрозділу. Як діяти в такій ситуації?

ВІДПОВІДЬ: Щодо введення посади головного бухгалтера без створення бухгалтерської служби — звернімося передусім до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV (далі — Закон про бухоблік). Він не допускає введення посади головного бухгалтера без створення бухгалтерської служби, про що свідчить норма ч. 4 ст. 8 цього Закону.

На кожному підприємстві спочатку створюють організаційну структуру, яка є основою для складання та затвердження штатного розкладу. А в разі, якщо немає бухгалтерської служби, то не може бути й керівника, який її очолює. Адже посадову інструкцію головного бухгалтера складають на підставі Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Мінпраці від 29.12.2004 р. № 336 (далі — Довідник № 336).

Згідно з кваліфікаційною характеристикою для посади головного бухгалтера, він, зокрема:

  • організовує роботу бухгалтерської служби;
  • керує працівниками бухгалтерського обліку підприємства й розподіляє між ними посадові завдання та обов’язки;
  • ознайомлює цих працівників із нормативно-методичними документами й інформаційними матеріалами, які стосуються їхньої діяльності, а також зі змінами у чинному законодавстві.

Професійна назва робіт «Головний бухгалтер» (код КП — 1231) належить до класифікаційного угрупування «Керівники фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів та інші керівники».

Отже, головний бухгалтер повинен бути керівником структурного підрозділу — бухгалтерської служби.

Як варіант — можна створити підрозділ, у якому будуть вакантні посади, або хоча б за сумісництвом прийняти на умовах неповного робочого часу (навіть декілька годин на тиждень) бухгалтера чи касира, які підпорядковуватимуться головному бухгалтеру.

З посадою «Головного енергетика» (код КП — 1222.1) аналогічна ситуація.