У нашій публікації ми розповімо, у який спосіб можна дізнатися про свій реєстраційний ліміт — суму, на яку платник ПДВ може зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування, що обчислюється згідно з формулою, зазначеною в п. 2001.3 ПКУ.
Крім того, з’ясуємо, під час заповнення яких граф ПДВ-декларації знадобиться показник реєстраційного ліміту

Витяг із СЕА ПДВ

Для того щоб дізнатися, яка у вас сума реєстраційного ліміту, засобами програмного забезпечення можна подати до ДФС електронний запит за формою J/F1301206«Запит щодо суми податку, на яку платник податку на додану вартість має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних». На такий запит ДФС надсилає відповідний витяг за формою J/F1401206.

Своєю чергою, у витязі за формою J/F1401206 зазначатиметься сума реєстраційного ліміту, визначена на дату й час формування такого витягудив. у рядку «Сума податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» цього витягу.

До того ж у витягу (J/F1401206) будуть наведені показники, які впливають на формування реєстраційного ліміту — див. зразок.