Це питання виникає постійно, адже ведення обліку робочого часу у важких і шкідливих умовах праці є обов’язковою умовою для підвищеної оплати, пенсійного забезпечення на пільгових умовах, надання щорічних додаткових відпусток. Тож, з’ясуймо, як організувати облік роботи у важких і шкідливих умовах праці

Перш ніж перейти до обліку робочого часу під час роботи у важких і шкідливих умовах праці, варто розглянути запитання: яка тривалість тижневої та щоденної роботи встановлена для таких умов праці?

Тижнева та щоденна тривалість роботи у важких і шкідливих умовах праці

Для працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці, установлюють скорочену тривалість робочого часу — не більш як 36 годин на тиждень (п. 2 ч. 1 ст. 51 КЗпП). Перелік виробництв, цехів, професій і посад з шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого часу, затверджений постановою КМУ від 21.02.2001 р. № 163 (далі Перелік № 163).

Зауважимо: у разі скороченої тривалості робочого часу не зменшується на 1 годину тривалість роботи напередодні святкових і неробочих днів (ч. 1 ст. 53 КЗпП).

Для п’ятиденного робочого тижня (тижнева норма — 36 год.), можна встановити однакову тривалість робочого тижня, тобто по 7 год. 12 хв. щодня. Таким чином, у 2019 році можна скористатися місячними нормами робочого часу, наведеними в листі Мінсоцполітики від 08.08.2018 р. № 78/0/206-18.

Для шестиденного робочого тижня (тижнева норма — 36 год.) слід узяти до уваги, що тривалість робочого дня не може перевищувати 6 годин. Доволі часто виникає таке запитання: чи потрібно за тижневої норми 36 годин на тиждень виконувати припис із ч. 2 ст. 53 КЗпП щодо тривалості роботи напередодні вихідного дня не більш як 5 годин? На думку юристів, при шестиденному робочому тижні графік роботи 5 днів по 7 годин і напередодні вихідного дня — 5 годин поширюється лише на нормальну тривалість роботи (з тривалістю робочого тижня — 40 год.).

Ми недарма зупинилися на тривалості щоденної роботи у випадку застосування скороченої тривалості робочого часу, адже, аби скористатися деякими пільгами, потрібно відпрацювати не менш як половину тривалості робочого часу, установленої для такого виробництва, цеху, професії чи посади.

Обов’язок вести облік робочого часу у шкідливих і важких умовах

Працівники, зайняті на роботах із важкими та шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою мають право на оплачувані перерви санітарно-оздоровчого призначення, скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці в підвищеному розмірі й інші пільги та компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством (ст. 7 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 р. № 2694-XII). Для забезпечення деяких із цих пільг і гарантій атестації робочого місця недостатньо, потрібно ще вести облік робочого часу на роботах із важкими та шкідливими умовами праці.