Директор нашого підприємства планує провести вакцинацію персоналу. Як підтвердити ці витрати документально? Чи потрібно утримувати ПДФО з працівників із вартості щеплення? Як відобразити таку операцію в обліку?

Для того щоб розібратися з оподаткуванням вакцинації, доведеться розглянути це питання з точки зору медицини, тобто визначитися з видами щеплень і нормативними документами МОЗ, які регламентують порядок їх проведення. Після цього ми зрозуміємо, що можливі різні варіанти.

Вакцинація та її види

Вакцинація (щеплення, імунізація) — створення штучного імунітету в людини до певних інфекційних хвороб шляхом уведення вакцини, анатоксину чи імуноглобуліну (п. 5 р. I Календаря профілактичних щеплень в Україні, затвердженого наказом МОЗ України «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів» від 16.09.2011 р. № 595, далі Календар щеплень).

Згідно із законодавством, щеплення бувають обов’язковими й рекомендованими.

Обов’язкова вакцинація здебільшого проводиться в дитячому та юнацькому віці (від дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця та туберкульозу). А вакцинація дорослих може бути обов’язковою чи рекомендованою.

Важливо! Працівник, який не пройшов обов’язкової вакцинації може бути не допущений до роботи за поданням відповідних посадових осіб державної санітарно-епідемічної служби (ст. 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних захворювань» від 06.04.2000 р. № 1645-III, далі Закон № 1645, ст.ст. 7 і 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 р. № 4004-XII, далі Закон № 4004).

Рекомендована вакцинація проводиться винятково за згодою працівника, і відмова від проведення таких щеплень не впливає на виконання працівником своїх обов’язків. Перелік рекомендованих щеплень наведено в р. III Календаря щеплень. Серед них щеплення проти грипу, рекомендоване, зокрема, трудовим колективам підприємств, установ й організацій.

Документальне оформлення

Обов’язок роботодавця проводити вакцинацію доцільно закріпити в колективному чи трудовому договорі.

Крім того, необхідно скласти розпорядження (наказ), зазначаючи в ньому:

  • вид вакцинації;
  • підстави для її проведення (наприклад, розпорядження головного державного санітарного лікаря, заяви працівників);
  • перелік працівників, які підлягають вакцинації;
  • осіб, відповідальних за вакцинацію;
  • місце проведення та строки вакцинації.

Укладаючи договір із лікувально-профілактичною організацією (установою), необхідно звернути увагу на наявність ліцензії, що надає право на медичну практику (п. 4 Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ України «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів» від от 16.09.2011 р. № 595). Таку ліцензію видають у порядку, передбаченому Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з медичної практики, затвердженими постановою КМУ від 02.03.2016 р. № 285.

Проведення вакцинації підтверджується для підприємства складанням акта виконаних робіт (послуг), і видачею довідки медичної установи фізичній особі, якій було зроблено щеплення.