Наше підприємство займається роздрібною торгівлею продовольчими товарами. За результатами інвентаризації виявлено нестачі. Чи можна скористатися нормами природного убутку під час списання товарів? Якщо так, то якими? Які наслідки матимуть зазначені операції (у межах і понад норми) у бухгалтерському та податковому обліку?

ВІДПОВІДЬ: У цьому випадку ви маєте право скористатися нормами, затвердженими наказом Мінторгу СРСР «Про затвердження норм природного убутку продовольчих товарів у торгівлі та інструкцій з їх застосування» від 02.04.1987 р. № 88 (даліНаказ № 88).

Зверніть увагу!

Постановою КМУ «Про визнання деяких актів Української РСР такими, що втратили чинність, та актів Союзу РСР такими, що не застосовуються на території України» від 23.11.2016 р. № 1066 скасовано низку «радянських» нормативних документів, що містять у т.ч. і норми природного убутку на деякі види товарно-матеріальних цінностей.

Однак норми, затверджені Наказом № 88, до нього не ввійшли, і станом натепер є чинними. До того ж на практиці актуальність зберігають не лише власне норми природного убутку, а й інструкція з їх застосування.

Згідно з п. 2 Інструкції із застосування норм природного убутку продовольчих товарів у роздрібній мережі державної та кооперативної торгівлі, затвердженої Наказом № 88 (далі Інструкція № 88) , природний убуток — це товарні втрати, зумовлені природними процесами, що викликають зміну (зменшення) кількості товару, зберігаючи його якість.

До природного убутку належать втрати від усихання та вивітрювання, розпилення, кришіння, витікання (танення та просочування), розливу під час перекачування та продажу рідких товарів, витрат речовин на дихання (борошно, крупа) тощо.

  Хоча в назві Інструкції мовиться про підприємства державної та кооперативної торгівлі, нині її положення застосовують також підприємства приватної власності. Про те, що Наказ № 88 і затверджена ним інструкція продовжують діяти, зазначає також Мінекономіки та з питань Євроінтеграції в листі від 19.09.2003 р. № 83-22/605.

Варто зазначити, що норми природного убутку, установлені Наказом № 88, поширюються на такі групи товарів, як:

  • м’ясо та м’ясні продукти;
  • рибу та рибні товари;
  • молочні та жирові товари;
  • хлібобулочні вироби;
  • кондитерські вироби;
  • бакалійні товари.

Зверніть увагу!

Не належать до природного убутку технологічні й аварійні втрати, нестачі через брак, розкрадання, втрати під час ремонту, унаслідок порушення стандартів, правил технічної експлуатації, пошкодження тари тощо.

У таблиці 1 наведемо основні правила розрахунку та списання природного убутку.