У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної зарплати, установленої законом на місяць, за який отримано дохід, суму ЄСВ розраховують як добуток розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), і ставки єдиного внеску (абз. 2 ч. 5 ст. 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI, далі Закон про ЄСВ). Ця норма поширюється лише на випадки, коли застосовується ставка 22% і доходи нараховуються із джерел за основним місцем роботи.

У разі нарахування заробітної плати (доходів) фізособам не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску застосовується до визначеної бази нарахування ЄСВ незалежно від її розміру (абз. 3 ч. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ).

На реалізацію ч. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ прийнято норму п. 9 р. ІІІ Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Мінфіну України від 20.04.2015 р. № 449 (далі Інструкція № 449).

Вимоги щодо нарахування єдиного внеску на заробітну плату (дохід) з визначенням мінімальної бази нарахування ЄСВ не застосовуються до:

  • заробітної плати із джерела не за основним місцем роботи;
  • заробітної плати (доходу) працівника з інвалідністю, який працює на підприємстві, в установі або організації, де застосовується ставка 8,41%;
  • заробітної плати (доходів) усіх працівників всеукраїнських громадських організацій осіб з інвалідністю, зокрема товариств УТОГ й УТОС, де застосовується ставка 5,3%;
  • заробітної плати (доходів) працівників з інвалідністю підприємств й організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, де застосовується ставка 5,5%;
  • заробітної плати працівників, яким надано відпустки без збереження заробітної плати відповідно до п. 18 ч. 1 ст. 25 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР.

У п. 9 р. ІІІ Інструкції № 449 уточнено (з 26.06.2018), за яких умов потрібно визначати базу нарахування ЄСВ у розмірі, не меншому за мінімальну зарплату в місяцях прийняття на роботу та звільнення з роботи.

Обов’язковою умовою для визначення бази нарахування ЄСВ на рівні мінзарплати є перебування в трудових відносинах (несення військової служби) повний календарний місяць або відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця, які передбачені правилами внутрішнього трудового розпорядку та графіками змінності згідно із законодавством.

До 26.06.2018 було: за умови перебування в трудових відносинах повний календарний місяць або відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця.