(коментар до листа Держпраці від 26.07.2018 р. № 58920/4/4.3-ДП-18)

Суть питання:

Який штраф застосовують до роботодавців, якщо вони несвоєчасно виплачують зарплату?

Чи можуть накласти фінансовий штраф за недотримання 16-денного проміжку між виплатою зарплати?

Позиція Держпраці

Процедуру здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю юридичними особами та фізособами, які використовують найману працю, визначає Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затверджений постановою КМУ від 26.04.2017 р. № 295 (далі Порядок № 295).

За наявності порушень вимог законодавства про працю, зафіксованих актом інспекційного відвідування чи актом невиїзного інспектування, після розгляду зауважень об’єкта відвідування (у разі їх надходження) інспектор праці проводить аналіз матеріалів інспекційного відвідування або невиїзного інспектування, за результатами якого вносить припис і/або вживає заходів до притягнення винної в допущенні порушень посадової особи до встановленої законом відповідальності (п. 27 Порядку № 295).

У разі порушення встановлених строків виплати зарплати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплати їх не в повному обсязі юрособи та фізособи несуть відповідальність у вигляді штрафу — у трикратному розмірі мінзарплати, установленої законом на момент виявлення порушення (абз. 3 ч. 2 ст. 265 КЗпП).

Якщо ж роботодавці виплачують заробітну плату раз на місяць, то несуть відповідальність у вигляді штрафу в розмірі мінзарплати, незважаючи на періодичність (1–2 чи більше разів на рік) учинення такого порушення (абз. 8 ч. 2 ст. 265 КЗпП).

У разі коли працівникам одночасно виплачують заробітну плату й компенсацію втрати частини заробітної плати у зв’язку із затримкою строків її виплати, то підстав немає для звільнення від відповідальності за несвоєчасну та не в повному обсязі виплату заробітної плати, установленої ст. 265 КЗпП.

Коментар редакції

На жаль, досі трапляються випадки, коли роботодавці виплачують зарплату лише раз на місяць або двічі на місяць, але затримують її виплату на день-два чи навіть більше.

Порушення строків виплати зарплати належить до порушень, які неможливо виправити. Тому якщо воно виявлене інспектором праці та зафіксоване актом інспекційного відвідування чи актом невиїзного інспектування, фінансового штрафу за ст. 265 КЗпП не уникнути.

За умови виявлення такого порушення інспектор праці вживає заходи до притягнення роботодавця та його посадових осіб до відповідальності одночасно з унесенням припису (п. 28 Порядку № 295).

Тож, з’ясуймо, про порушення яких норм ідеться в коментованому листі, у чому полягає порушення, а також, коли та в якому розмірі застосовують фінансовий штраф за несвоєчасну виплату зарплати.