(коментар до постанови Правління ФССУ «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності» від 19.07.2018 р. № 13, далі — Положення № 13)

Набрала чинності 27.07.2018

Перше питання, яке постає під час перегляду нової Постанови № 13, — чи справді вона нова? Звісно, чимало норм дісталися їй від попередника — Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, затвердженого постановою Правління ФСС з ТВП від 23.06.2008 р. № 25. Але до нового Положення № 13 не включили непрацюючі норми, від яких уже давно відмовилися, на кшталт згадок про путівки та новорічні подарунки.

Нагадаємо

Законом № 1105 не передбачено надання за кошти Фонду соцстраху путівок до санаторіїв та (або) санаторіїв-профілакторіїв застрахованим особам і членам їх сімей; путівок до дитячих оздоровчих закладів; надання соціальних послуг із позашкільного обслуговування з дітьми застрахованих осіб; новорічних подарунків.

Тож, перелічені повноваження прибрали з функцій комісії (уповноважених) із соціального страхування.

До того ж у новому Положенні № 13 ураховано зміну найменування страховика на робочі органи виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України чи його відділення.

Незмінною лишається вимога щодо створення комісії при чисельності застрахованих осіб понад 15 працюючих за наймом. У разі чисельності на підприємстві застрахованих осіб 15 і менше на загальних зборах працівників обирається вповноважений із соціального страхування підприємства (п. 1.4 Положення № 13). Така комісія чи вповноважений із соціального страхування підприємства приймає рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення (допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), вагітності та пологах, на поховання) і передає його роботодавцю для проведення виплат, здійснення розрахунків тощо.

Водночас комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства зобов’язана приймати рішення про відмову в призначенні матеріального забезпечення, про припинення його виплати (повністю або частково), розглядати підставу і правильність видачі та заповнення листків непрацездатності й інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення.

Дещо змінився бланк протоколу засідання комісії (уповноваженого), оновлену форму якого варто застосовувати з 27.07.2018.

Так, було прибрано розділ, до якого вносилися відомості про призначення путівок до санаторіїв і санаторіїв-профілакторіїв застрахованим особам, членам їх сімей та студентам. Більше змін у формі вказаного протоколу немає.

Проте постає запитання: чи потрібно перезатверджувати існуюче Положення про комісію (уповноваженого) із соцстрахування на підприємстві?

Ми вважаємо, що такої обов’язкової потреби немає. Адже, погодьтеся, нових норм із повноваженнями чи порядком дій комісії (уповноваженого) із соцстрахування не додалося, а лише були прибрані ті, що й так не виконуються ними через зміни у законодавстві.

Отже, навіть якщо старі норми щодо повноважень лишатимуться в Положенні про комісію (уповноваженого) із соцстрахування, це не означатиме, що ними обов’язково користуватимуться. Бо навіть коли діяло попереднє Положення № 25, ці норми фактично не працювали. Звісно, не зайвим буде із часом оновити Положення про комісію (уповноваженого) із соцстрахування на підприємстві, і в ньому, приміром, можна додати й повноваження щодо надання працівникам путівок, які виділяються за кошти підприємства.

Р.S. З 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам, затверджена постановою Правління ФССУ від 19.07.2018 р. № 12. Новації цього документа розглядалися в коментарі «Новий порядок отримання лікарняних (декретних) від Фонду соцстраху діє з 1 жовтня» газети № 161/2018.

Віталій СОТНІКОВ,

юрист
газети «Інтерактивна бухгалтерія»