Традиційно, нараховуючи зарплату за грудень, бухгалтерія щороку здійснює перерахунок ПДФО, як цього вимагає ПКУ. Під час такого перерахунку нараховані суми доходів зараховують до відповідних періодів оподаткування, визначають правильні суми податку, виявляють помилки в розрахунку та відповідно виправляють їх.
Тож розгляньмо особливості проведення річного перерахунку ПДФО в поточному році.

Перерахунок ПДФО за наслідками податкового звітного року, який проводять під час нарахування зарплати за останній місяць звітного року, є обов’язком роботодавця (пп. «а» пп. 169.4.2 ПКУ).

Які доходи враховують під час річного перерахунку

Роботодавець повинен в останньому місяці звітного року зробити перерахунок ПДФО, утриманого з суми доходів, нарахованих платникові податку у вигляді зарплати, а також суми наданої податкової соціальної пільги. Перерахунку підлягають лише суми ПДФО, нарахований на доходи у вигляді зарплати, отримані під час перебування працівника в трудових відносинах протягом 2019 року (крім доходів звільнених працівників).

Під час перерахунку уточнюють загальний оподатковуваний дохід за кожен місяць звітного податкового року, до якого включають доходи з пп. 164.2.1 ПКУ, а також доходи, прирівняні до зарплати.

Як наслідок — у разі включення донарахованих сум зарплати, лікарняних, відпускних до періодів, за які їх нараховано, може з’ясуватися, що права на податкову соцпільгу в якомусь із місяців не було чи, навпаки, воно було, але працівник ним не скористався.

Право роботодавця зробити перерахунок ПДФО задля визначення правильності оподаткування інших доходів (а не лише зарплати) за будь-який період і в будь-яких випадках установлено пп. 169.4.3 ПКУ. Тому під час річного перерахунку ПДФО (стосовно доходів у вигляді зарплати) паралельно можна його зробити й для інших доходів працівників.

Ідеться про такі інші оподатковувані доходи, як: дарунки, надміру витрачені кошти, виплати у вигляді додаткового блага (оплата працівнику орендованого житла, індивідуально наданого проїзного квитка, абонемента фітнес-клубу тощо). Єдине, що варто зауважити, — податківці наполягають, що помилки в утриманні ПДФО з названих виплат потрібно виправляти в загальному порядку.

А ось на помилки, пов’язані із заниженням (завищенням) сум військового збору, норма п. 169.4 ПКУ щодо проведення річного перерахунку не поширюється.

Нагадаємо

Граничний розмір зарплати, який надає право на застосування ПСП у 2019 році, становить 2690 грн (1921 грн х 1,4).

(пп. 169.4.1 ПКУ)

Проте, навіть якщо бухгалтер протягом року робив перерахунок ПДФО під час уточнення відпрацьованих днів у зв’язку із хворобою чи відпусткою, річний перерахунок усе-таки треба обов’язково (а не варто!) провести для всіх працівників (крім звільнених), аби впевнитися, що помилок під час обчислення ПДФО протягом звітного податкового року не було.

Правила проведення річного перерахунку ПДФО