Минулого року мали бухдохід понад 20 млн грн. Підприємство повинно звітувати з податку на прибуток щокварталу. Але керівництво прийняло рішення припинити діяльність, і в першому кварталі жодних операцій ми не здійснювали. Чи можна не подавати порожню (нульову) декларацію з податку на прибуток?

ВІДПОВІДЬ: Зазвичай навіть у порожній декларації з податку на прибуток знайдеться хоча б один рядок у її додатку, у якому міститься інформація для декларування. І в такому разі декларацію необхідно подати. Пояснімо.

Цитата

«Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є».

(п. 49.2 ПКУ)