Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 239 — четвер, 8 листопада 2018
Тема тижня: Збитки на підприємстві
Доля податкових збитків реорганізованого підприємства останнім часом хвилює багатьох. Зокрема, чи може правонаступник скористатися таким від’ємним значенням. Якої думки фіскали щодо цього та чи є шанс у такий спосіб зменшити свій прибуток до оподаткування без залучення суду? Про це читайте в нашій публікації
Чи треба збиток попереднього року, який зменшує базу обкладення податком на прибуток поточного року, відображати у Звіті про пільги? Як заповнити Звіт про пільги? До вашої уваги — ЗРАЗОК заповнення. Декларація з прибутку подається лише за рік — Звіт про пільги також річний?
Звітність
Базовий звітний період із податку на прибуток — рік, чи треба подавати Звіт про пільги щокварталу? Чи вважається пільгою відсутність щоквартальної сплати податку на прибуток?
Підприємство скористалося пільгою з ПДВ лише в другому кварталі 2018 року. За півріччя 2018 року подали Звіт про пільги. Чи треба Звіт про пільги подати з такою ж пільго за три квартали та рік, якщо з липня і до кінця року пільг не було?
На підприємстві здійснюють операції, які не потрапляють до об’єкта обкладення ПДВ (зокрема за послугами від нерезидентів, місце постачання яких — за межами митної території України). Чи вважати їх пільгами та чи треба їх відображати у Звіті про пільги?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!