Підприємства частенько забезпечують харчування працівників: платне, безоплатне, зі знижкою, у вигляді шведського столу чи організовують для працівників та гостей чаювання. Тому й виникають питання щодо оподаткування витрат на харчування працівників та нарахування ЄСВ на вартість наданого харчування. Варіанти є різні, тож розгляньмо, які податкові наслідки може мати для підприємства безкоштовне харчування працівників

Насамперед дуже важливо, у який саме спосіб забезпечується харчування, як воно організоване й документально оформлене та чи проглядається персоніфікований характер під час надання харчування.

Не включається до загального оподатковуваного доходу вартість безоплатного лікувально-профілактичного харчування, молока чи рівноцінних йому харчових продуктів, газованої солоної води, якими роботодавець забезпечує платника податку відповідно до Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 р. № 2694-ХІІ (пп. 165.1.9 ПКУ). Тому таке спецхарчування в нашій статті ми не розглядатимемо.

Фіскальний же підхід лишається незмінним: у разі найменшого натяку на персоніфікований характер і коли можна визначити вартість отриманого конкретним працівником харчування податківці наполягають, що це додаткове благо.

Варіанти організації харчування за рахунок роботодавця

Підприємство може організувати харчування працівників у такі способи:

  • у власній їдальні чи буфеті;
  • замовляти обіди в офіс, укладаючи договори із закладами ресторанного господарства;
  • оплачувати харчування працівників у закладах ресторанного господарства згідно з укладеними договорами;
  • установити знижки на готові страви, що продаються в їдальні чи буфеті в конкретній сумі;
  • надавати працівникам грошові кошти як компенсацію чи дотацію на харчування.

Підприємство може встановити фіксовану вартість обіду в закладі ресторанного господарства, їдальні чи буфеті. Для обліку кількості відпущених обідів (страв) і кількості працівників, які харчуються, можна використовувати відомості, картки, талони.

Порядок організації та обліку безкоштовного харчування жодним нормативно-правовим актом не регламентовано, тому його доречно визначити в колдоговорі чи в локальному акті роботодавця.

Наразі пропонуємо розглянути найпоширеніші варіанти безкоштовного харчування за рахунок роботодавця.

Харчування у вигляді шведського столу