Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 25 — вівторок, 6 лютого 2018
Експерти коментують
Які категорії осіб (платників ЄСВ) звільнено від сплати єдиного внеску? Щодо цього приводу завжди виникали питання. Тож у коментованому листі наведено узгоджений із ПФУ список категорій осіб, звільнених у 2018 році від сплати ЄСВ. Докладніше — у нашому коментарі
Тема тижня: Зв'язок на підприємстві
ФОП-загальносистемник за послуги зв’язку за січень 2018 року вніс передоплату в сумі 500 грн, а акт отриманих послуг отримав на суму 358 грн (використав не всю суму внесених на мобільний рахунок коштів). Коли та яку суму витрат на послуги зв’язку слід включити до Книги обліку доходів і витрат?
ПДВ
Платник ПДВ подав декларацію з ПДВ разом із додатком 4 для повернення коштів з електронного рахунка на його поточний рахунок. Але цей додаток був із помилкою — не заповнена графа 2 таблиці 2 додатка 4, і кошти не перерахували. Щоб виправити помилку, подано уточнюючий розрахунок із виправленим додатком 4. Чи повернуть кошти на поточний рахунок платника на підставі уточнюючого розрахунку? Які умови перерахування коштів з електронного ПДВ-рахунка на поточний рахунок платника? У який строк перераховують зайві кошти з електронного на поточний рахунок платника?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!