Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 5 — вівторок, 9 січня 2018
Новини за минулий тиждень
Головні новини минулого тижня: нові соціальні стандарти й показники до оподаткування, зміни до ПКУ, нові бюджетні рахунки, нове положення про касові операції та мораторій на перевірки
Тема тижня: Зміни – 2018
Закон № 2245 уніс у п. 198.5 ПКУ важливе уточнення. Та чи вирішують ці зміни проблему нарахування компенсуючих податкових зобов’язань без раніше показаного податкового кредиту — читайте в газеті «Інтерактивна бухгалтерія»
Отримувач (покупець) — платник ПДВ тепер мінусовий розрахунок коригування повинен реєструвати в ЄРПН протягом 15 к.дн. із дня його отримання від постачальника. До яких розрахунків коригування застосовують новий граничний строк реєстрації та як він уплине на декларування коригувань у постачальника та покупця, читайте в поточному номері нашого видання
На яку суму акцизного податку можна зменшити податок на прибуток до сплати? За якими товарами? З якого періоду?
У який строк подавати декларацію з податку на прибуток? 60 днів для подання річної декларації лише для тих платників податку на прибуток, у яких базовим є рік, чи й для квартальників?
Що потрапляє під визначення «роялті»? Чи придбання коробкових комп’ютерних програм є роялті? Чи є роялті плата за передання права на розповсюдження примірників програмної продукції без права на їх відтворення або якщо їх відтворення обмежено використанням кінцевим споживачем?
Юридичні консультації
Між двома підприємствами укладено договір комісії. Чи може підприємство «А» (комітент) виписати довіреність на ім’я працівників підприємства «В» (комісіонера), аби ті самостійно забирали товар у постачальника підприємства «А»?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!