Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 157 — субота, 19 серпня 2017
Тема тижня: Бухгалтер на підприємстві
Чи може головний бухгалтер не виконати розпорядження керівника, яке суперечить законодавству, і чи може керівник за це його покарати? Без сумніву, таке питання виникало майже в кожного бухгалтера, і вибір невеликий. Відмовишся — можуть звільнити, виконаєш — відповідатимеш за законом. Тож розповімо, як бути в цій ситуації…
Відповідальність і санкції
Раніше працівники ПФУ пред’являли або направлення, або розпорядження керівника на проведення перевірки, а зараз посилаються на те, що направлення на перевірки скасували. Який документ перед початком перевірки зобов’язаний пред’явити працівник органу ПФУ, що надає право на проведення зустрічної перевірки документів для призначення пенсії?
ОСББ
У плані рахунків для відображення на теренах бухобліку розрахунків зі страхування призначено рахунок 65. Власне Інструкцією про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженою наказом Мінфіну України від 30.11.1999 р. № 291, з метою страхування майна призначено субрахунок 655 «За страхуванням майна».
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!