Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 121 — п`ятниця, 30 червня 2017
Тема тижня: Матеріальна відповідальність працівників
Доволі часто директор — це не лише управлінець. Інколи його робота може бути безпосередньо пов’язана і з виробничим процесом, особливо якщо це невелике підприємство. У такому разі виникає логічне запитання: чи можна укладати з директором договір про повну матеріальну відповідальність? Однак тут не все так однозначно. Пояснімо…
Керівник підприємства має намір укласти з бухгалтером письмовий договір про повну матеріальну відповідальність. Чи вправі він це зробити?
Оплата праці
Минуло понад двох років відколи держава припинила компенсацію витрат роботодавців на виплату компенсації середнього заробітку мобілізованим, строковикам, контрактникам. Однак деякі роботодавці так і не отримали належної компенсації за останні місяці 2015 року. Але в поточному році законодавець передбачив кошти в держбюджеті на цю мету, і деякі підприємства в травні-червні отримали неочікувану компенсацію середнього заробітку за позаминулий рік. Тож, як відобразити в бухобліку отримання компенсації та перерахунок ПДФО, військового збору і ЄСВ?..
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!