Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 49 — вівторок, 14 березня 2017
Тема тижня: Діяльність ФОП на спрощеній системі
ФОП — єдинник групи 2 у 2016 році надав послуги загальносистемнику. Із 2017 року він і сам перейшов на загальну систему оподаткування. Оплата від загальносистемника за надані послуги надійшла вже в 2017 році (тобто будучи на загальній системі). Чи потягне це якісь негативні наслідки для ФОП?
ФОП, перебуваючи на загальній системі оподаткування, у 2016 році надав послуги підприємству-загальносистемнику, за які підприємство не розрахувалося вчасно. Із 2017 року ФОП перейшов на сплату єдиного податку (група 2). У березні 2017 року підприємство оплачує за надані раніше послуги. Чи потягне це якісь негативні наслідки для ФОП?
Громадська організація запропонувала фізособі приєднатися до волонтерської акції. Сама ж фізособа зареєстрована як єдинник групи 2. Чи будуть наслідки для ФОПа, який надасть послугу для організації-загальносистемника безоплатно?
Акциз
Проаналізуємо позицію суду з питання, чи потрібно реєструватися платниками акцизного податку суб’єктам господарювання, які замовляють послуги, роботи в третіх осіб і заправляють техніку останніх власним пальним
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!