Із яких форм складається фінансова звітність та які вимоги до її складання? Чи можна суб’єктам малого підприємництва звітувати за повною формою? Чи можна єдинникам-юрособам (групи 3) звітувати за ф.ф. № 1 та № 2?
Куди та в які строки потрібно подавати фінзвітність? Хто саме та яку фінзвітність має подавати до Податкової?
Газета № 9 / 16 січня 2017
Зміст
Фінансова звітність: форми, строки та порядок подання
Не актуальна редакція
Редакція документа:
3 лютого 2014
10 лютого 2016
16 січня 2017
25 січня 2018
14 січня 2019
8 січня 2020
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
(коментар до НП(С)БО 2 «Консолідована фінансова звітність», затвердженого наказом Мінфіну України від 27.06.2013 р. № 628). Уже стало очевидним, що нормотворці взяли посилений курс на зближення національних засад складання фінансової звітності до правил, зафіксованих у МСФЗ.
-
Останній штрих у заповненні фінзвітності — це її підписання. І якщо на перший погляд труднощів тут виникати не повинно, інколи все ж бувають певні неузгодженості. Хто та за яких умов повинен підписувати фінансову звітність підприємства?
-
Суттєвість нерозривно пов’язана зі складанням фінзвітності, переоцінкою основних засобів, виправленням помилок тощо. Розгляньмо, як суттєвість впливає на виокремлення статей фінзвітності, і наведімо практичні приклади розрахунку межі суттєвості
-
НП(С)БО 1 значно відрізняється від своїх попередників. Зокрема в ньому окремо наведено перелік додаткових статей до фінзвітності. Коли та як їх треба заповнювати?
-
Із 01.01.2015 р. кредитні спілки та підприємства, які провадять діяльність з управління активами, зобов’язані звітувати за МСФЗ.