Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 219 — четвер, 17 листопада 2016
Експерти коментують
ТТН — необхідний атрибут для перевезення вантажів. Та от чи буде право на витрати за договором про надання автотранспортних послуг у разі відсутності ТТН, чи все ж ТТН — це не панацея? Читайте в коментарі до листа ГУ ДФС у Рівненській області від 07.10.2016 р. № 2388/10/17-00-12-02-10
Тема тижня ЄСВ: Актуальні питання
На підприємстві працює внутрішній сумісник (як основний працівник — на 1 ставку та як сумісник — на 0,5 ставки). Чи треба показувати нараховану такому працівнику зарплату й утриманий із неї ЄСВ двома рядками, чи можна показати в одному рядку?
Уже майже 2 роки поспіль роботодавці нараховують ЄСВ за основним місцем працівників, визначаючи мінімальну базу нарахування ЄСВ не менше розміру мінзарплати. Але постійно виникають питання: як нараховувати ЄСВ у місяці прийняття на роботу та в місяці звільнення; як визначати базу нарахування ЄСВ у разі нарахування лікарняних, декретних і відпускних?
ПДВ
Підприємство займається імпортом товарів і подальшою їх реалізацією. При цьому імпортований товар відвантажується покупцям за ціною, котра менша за митну вартість. Чи повинно в цьому разі підприємство проводити донарахування податкових зобов’язань із ПДВ на суму перевищення митної вартості над ціною продажу?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!