За договором субліцензії отримано невиключні майнові права на користування об’єктом інтелектуальної власності від резидента Кіпру, зокрема — комп’ютерної програми. За право користування такою програмою субліцензіат щороку сплачує субліцензіару кошти. Чи вважаються такі кошти роялті? Які податкові наслідки тут виникають?
Газета № 168 / 6 вересня 2016
Зміст
Тема тижня: Інформаційні запити
Інтелектуальна власність
Роялті резиденту Кіпру за право користування комп’ютерною програмою: податкові тонкощі
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
Податковий кодекс України при застосування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування визначає таке поняття як «бенефіціарний» власник доходу. Хто є бенефіціарним власником доходу? Як підтвердити бенефіціарність? Яка судова практика?
-
Питання щодо отримання довідки від нерезидента з метою уникнення подвійного оподаткування виплачених доходів виникають чи не щодня, зокрема: легалізація та переклад — це різні речі; якщо довідка не потребує легалізації, чи можна обійтися без офіційного перекладу?
-
Урядовці змінили своє трактування поняття «роялті» для цілей оподаткування. Отже, яка плата відтепер не вважається роялті?
-
Які є різниці з податку на прибуток за роялті? Чи стосуються вони лише роялті для нерезидентів, чи є різниці й за роялті, які нараховують на користь резидентів? Яка різниця за роялті є річною, а яка — квартальною?