Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 93 — четвер, 19 травня 2016
Індексація
У грудні 2015 року в бюджетній сфері відбулося «обнуління» сум індексації, а починаючи із січня 2016 року заново рахується ІСЦ для подальшої індексації. Однак уже в травні 2016 року відбувається чергове підвищення посадових окладів у бюджетній сфері. Тож коли та для кого в бюджетній сфері можлива індексація в 2016 році?
Первинні документи
Підприємство отримало від контрагента акт наданих послуг. Однак згодом випадково виявило, що документ підписаний колишнім директором контрагента, котрий на момент оформлення відповідного первинного документа був звільненим (хоча згідно з відомостями ЄДР і надалі значиться керівником). На прохання переробити акт підприємство отримало відмову. Як бути в такому разі? Чи можна подібний документ приймати до обліку?
Податок на репатріацію
Підприємство (на загальній системі оподаткування) планує взяти участь у закордонній виставці задля просування товару. Організатор виставки, якому ми платимо за участь у ній, є нерезидентом. Чи потрібно в такому разі сплачувати податок на репатріацію, передбачений ПКУ?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!