Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
168 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
336 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
560 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 8 — понеділок, 24 грудня 2012
Податок на прибуток
Починаючи зі звітних періодів 2013 р., унаслідок змін, унесених Законом № 5083 до ПКУ, кардинально змінюється порядок подання звітності з податку на прибуток і сплати цього податку.

Новації, у першу чергу, стосуються авансової сплати податку на прибуток і звітування раз на рік (доповнення до п. 57.1, п. 2 підрозділу 4 р. ХХ ПКУ). На жаль, однозначності тут бракує.
Однак найцікавішим є питання: чи усім платникам податку (незалежно від розміру доходу за 2012 рік) доведеться сплатити авансом податок у січні—лютому 2013 року, чи лише тим, у кого дохід становить понад 10 млн грн?
Зміни-2013
Що рік прийдешній нам готує: огляд законодавчих новинок

З першими хвилинами нового року набере чинності низка нових нормативів, які істотно змінять податково-облікові правила гри. Законотворці підготували чимало сюрпризів, які зацікавлять платників податку на прибуток, ПДВ, ПДФО, єдинників, платників інших податків ы зборів, а також окремі сфери діяльності, такі як: IT, будівництво, охо- рона здоров’я, освіта тощо.
Тож не зволікайте й мерщій дізнавайтеся про нововведення, що принесе новий, 2013 рік. Адже всім добре відомо: «Хто поінформований, той — озброєний!»

Новорічні подарунки
Подарунки — незамінний атрибут новорічних свят. Іноді костюм Діда Мороза приміряють на себе і підприємства, даруючи приємні та, можливо, несподівані презенти своїм працівникам та їхнім дітям. Готує новорічні гостинці для дітей і Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ( далі — Фонд). Ми також вирішили не залишатися осторонь феєрверку новорічних подарунків і підготували для бухгалтерів матеріал про особливості відображення таких «подарункових» операцій в обліку.
Що за свято без подарунків? Кожен із нас у дитинстві отримував цілі пакунки солодощів від Діда Мороза, але тоді ми навіть не підозрювали, що в ролі такого казкового героя може виступати звичайна профспілкова організація підприємства, на якому працюють батьки. Отже, профспілка також може долучатися до привітань дітей працівників із новорічними святами. У даній статті ми розглянемо нюанси оподаткування видачі дитячих новорічних подарунків. Сподіваємося, що ця стаття допоможе бухгалтерам у їхній нелегкій праці.
Ольга КЛЕБАН, провідний бухгалтер-експерт газети «Інтерактивна бухгалтерія»
Світлана ЛІСТРОВА, провідний бухгалтер-експерт газети «Інтерактивна бухгалтерія»
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!