Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 68 — понеділок, 11 квітня 2016
Податок на прибуток
Як правильно в бухгалтерському обліку відобразити зменшення податку на прибуток на суму нарахованого та сплаченого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Бюджет
Бюджетна установа придбала окремі компоненти комп'ютерів (системні блоки, клавіатури, монітори, маніпулятори (миші)). Чи уважатиметься така ситуація, що фактично оприбутковано один персональний комп’ютер? Чи не буде це порушенням обмеження щодо граничних витрат на придбання комп’ютерів?
Юридичні консультації
Між виробником харчових продуктів і магазином укладено довгостроковий договір поставки. Як правило, відвантаження товарів відбувається раз на три місяці. Під час передання товару (включно до останнього) покупцем пред’являвся санітарний паспорт на автомобіль, однак наразі строк його дії закінчився. Нових паспортів Держсанепідслужба не видає. Водночас покупець, посилаючись на Правила роздрібної торгівлі продовольчими товарами, відмовляється прийняти чергову партію продуктів харчування без документа, що підтверджує відповідність транспортного засобу, яким вони перевозяться, гігієнічним вимогам. Чи правомірні дії покупця?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!