Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 31 — вівторок, 16 лютого 2016
Методика обліку
Оптова компанія хоче продати товар (одяг) власній роздрібній компанії за договором комісії для постачання на території України. Як відобразити в бухобліку таку операцію? Які будуть податкові наслідки? Які документи потрібно оформити?
ПДФО
Підприємство має філію без статусу юридичної особи, яка знаходиться в іншому, аніж головне підприємство, місті. До якого бюджету слід сплачувати ПДФО та військовий збір за таку філію та в яку ДПІ подавати форму № 1ДФ? Де показувати у формі 1 ДФ військовий збір?
ОСББ
На жаль, не всі власники квартир сумлінно виконують обов’язки співвласників багатоквартирного будинку. Чимало з них не сплачують внесків, не беруть участі в спільних витратах на утримання будинку, а подекуди й завдають матеріальної шкоди самому будинку та майну інших співвласників. У статті поговоримо про те, як діяти іншим співвласникам, якщо один із них зіпсував несучу конструкцію будинку: з’ясуймо, за що та в якому обсязі повинен відповідати такий порушник, як притягти його до відповідальності, на що слід звернути увагу співвласникам для ефективного захисту своїх прав…
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!