Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 18 — четвер, 28 січня 2016
Експерти коментують
Чи потрібно амортизувати в податковому обліку основні засоби та нематеріальні активи, що безоплатно отримані до 01.01.2015 р. і після цієї дати?
Податок на нерухомість
Промислове підприємство передало один із цехів в оренду. Податкова наполягає на тому, що відповідне приміщення є об’єктом обкладення податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, оскільки не використовується промисловим підприємством безпосередньо. Чи праві контролери?
На балансі підприємства обліковується непридатна для використання напівзруйнована будівля — об’єкт нежитлової нерухомості. Чи є така будівля об’єктом обкладення податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
На баланс комунального транспортного підприємства передана будівля (закріплена за підприємством на праві господарського відання). Чи зобов’язане таке підприємство сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Бюджет
Ідея Уряду перевести бюджетників частково на самофінансування набирає нових обертів. І першим кроком до цього стала вже ненова ідея, пов’язана зі зміною переліків платних послуг бюджетних установ й оновленням методик розрахунку їхньої вартості
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!