Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 12 — середа, 20 січня 2016
Податок на прибуток
Підприємство зобов'язане коригувати фінансовий результат (понад 20 млн грн) на різниці, котрі виникли під час здійснення фінансових операцій. Зобов'язання перед нерезидентом перевищують суму власного капіталу більш ніж в 3,5 раза. Процентна різниця застосовується лише щодо запозичень перед нерезидентом — пов’язаною особою чи до всіх запозичень, тобто у т.ч. і до процентів за кредитами, узятими в українському банку?
Відповідальність і санкції
Протягом 2015 року підприємство не створювало резерву відпусток, а в міру нарахування відпускних одразу відносило їх до складу витрат. Чи мають право на цій підставі податківці донараховувати податкові зобов’язання з податку на прибуток у зв’язку із заниженням бухгалтерського фінрезультату й, відповідно, фінрезультату до оподаткування?
Акцизний податок
Підприємство здійснює оптову торгівлю бензину й мазуту (як вироблених в Україні, так й імпортних). Чи є ми платниками акцизного податку згідно із Законом України від 24.12.2015 р. № 909-VIII? Чи треба сплачувати податок до 01.03.2016 р.? Якщо так, то як правильно розрахувати його суму?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!