Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 9 — п`ятниця, 15 січня 2016
Експерти коментують
Чи враховуються при визначенні реєстраційного обсягу 1 млн грн для обов’язкової реєстрації платником ПДВ звільнені від ПДВ операції? Чи лише оподатковувані за ставками 20%, 7% та 0%?
Основні засоби
Чи є різниці з податку на прибуток за ремонтом й обслуговуванням невиробничих основних засобів? Якщо так ― то які? Як їх застосовувати під час визначення об’єкта обкладення податком на прибуток?
ОСББ
Іноді співвласники багатоповерхівки, створивши ОСББ, вирішують залучити до управління будинком спеціалізовану фахову організацію — управителя. Серед причин такого рішення — відсутність серед співвласників охочих самостійно здійснювати організацію та ведення відповідної діяльності; обізнаність про позитивний досвід окремого суб’єкта господарювання — управителя, що вже успішно й недорого обслуговує сусідній будинок; бажання передати управління будинком справжньому фахівцеві в цій галузі тощо. Зважуючись на такий крок, співвласникам слід розуміти, які наслідки матиме залучення обслуговуючої організації, яким чином розподілятимуться функції ОСББ й управителя, на що слід звернути увагу під час вибору останнього й укладення з ним договору. Про ці й інші нюанси й поговоримо в статті
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!