Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 244 — понеділок, 28 грудня 2015
Оплата праці
У грудні 2015 року роботодавці здійснюють індексацію зарплати працівників за оновленими правилами. Під час її проведення постає чимало запитань, але, на жаль, Мінсоцполітики відмовчується, і бухгалтерам доводиться самостійно приймати рішення щодо застосування оновлених норм
Бюджетники в грудні 2015 року повинні не лише підвищити посадові оклади, а й переглянути (у бік підвищення) розміри надбавок, доплат, премій, аби «обнулити» індексацію в грудні 2015 року. Проте, як виявилося, це можна зробити в більшості випадків за рахунок установлених премій. Як тоді діяти?
Методика обліку
Підприємство придбало товар й оплатило послуги перевезення транспортної компанії, щоб цей товар доставили від постачальника до їхнього підприємства. Під час отримання товару було виявлено, що частина товару була загублена, а частина — пошкоджена. Підприємство хоче виставити претензію перевізнику. Як таку операцію показати в бухгалтерському й податковому обліку?
Юридичні консультації
ТОВ «Проміле», платник податку на прибуток, за результатом 2014 року має збиток. Чи може підприємство виплатити засновникам дивіденди за 2014 рік? Якщо оподаткувати такі виплати за «дивідендною» ставкою ПДФО (при цьому в підприємства немає прибутку), чим загрожуватиме така операція для підприємства?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!