Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 218 — п`ятниця, 20 листопада 2015
Експерти коментують
Столичні податківці в листі від 26.10.2015 р. № 16180/10/26-15-15-09 розглянули можливість постачальника ― платника ПДВ зменшити ПДВшні зобов’язання при поверненні авансу неплатником ПДВ у результаті розірвання договору. Докладніше ― далі...
У якому періоді включати до декларації з ПДВ постачальнику розрахунок коригування, який реєструє в ЄРПН покупець, отримувачу ― розрахунок коригування, який реєструє в ЄРПН постачальник? У якому періоді відображати в декларації з ПДВ податкову накладну, в обов’язкових реквізитах якої виправляють помилку за допомогою розрахунку коригування? Чи потрібно показувати в додатку 1 (Д1) розрахунок коригування, яким виправляли помилки в необов’язкових реквізитах податкової накладної? Як відображати у звітності виправлення в податкових накладних помилок, пов’язаних зі зміною компенсації вартості товарів/послуг?
Соціальне страхування
Працівниці оплатили листок непрацездатності по вагітності й пологах, але страховий стаж — менше, ніж 6 місяців протягом останніх 12 місяців. Тому при нарахуванні декретних було застосовано обмеження двократним розміром мінзарплати. Як донарахувати декретні та ЄСВ у зв’язку з підвищенням мінзарплати у вересні 2015 року?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!