Підприємство закуповує сільгосппродукцію для відправлення на експорт. Постачальник — платник ПДВ — сільгосппідприємство як суб’єкт спецрежиму обкладення ПДВ. Чи має підприємство право включити суму ПДВ до податкового кредиту без донарахування податкових зобов’язань?
Газета № 199 / 26 жовтня 2015
Зміст
Закупівля сільгосппродукції в спецрежимника та її експорт: чи буде податковий кредит
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
Які документи потрібні для митного оформлення експорту сільгосппродукції та як скористатися нульовою ставкою ПДВ, щоб отримати право на бюджетне відшкодування? Як вплине експорт сільгосппродукції на базу оподаткування податком на прибуток та єдиного податку? Відповіді — у нашій консультації
-
Підприємство уклало договір оренди сіножатей із метою ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Чи може підприємство розорювати орендовані землі та засіювати їх зерном для подальшого його продажу?
-
Облік експорту товарів. Чи використовувати субрахунок 316 для обліку коштів за розподільчим рахунком? Як визначати дохід під час експорту? Як рахувати курсові різниці? Які особливості визначення суми інвалютного доходу в платників єдиного податку? ПДВ-наслідки експорту товарів
-
Із 29.07.2015 р. у ПКУ внесено чергову порцію змін Законом № 643. З’ясуймо: • податковий кредит — право чи обов’язок; • чи достатньо для підтвердження податкового кредиту податкової накладної, отриманої із ЄРПН; • що означає «365 днів на податковий кредит»; • які штрафи відтермінували, списали, а які ввели, тощо.
-
Яким чином складають податкові накладні при визначенні податкових зобов’язань за товарами/послугами, придбаними для повного або часткового використання в необкладених ПДВ операціях?
-
Нормативні документи
-
Редакція від 01.01.2014 р.
-
Редакція: 01.01.2015 р.