Чи встановлює з 01.01.2015 р. ПКУ обмеження для витрат на роялті? Чи є різниці, що коригують фінрезультат, пов’язані з роялті? Як довести, що права інтелектуальної власності щодо об’єкта не вперше виникли в резидента України?
Газета № 188 / 8 жовтня 2015
Зміст
Роялті: які діють різниці при визначенні податку на прибуток
Не актуальна редакція
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
Податковий кодекс України при застосування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування визначає таке поняття як «бенефіціарний» власник доходу. Хто є бенефіціарним власником доходу? Як підтвердити бенефіціарність? Яка судова практика?
-
Довідники ЛІГА:ЗАКОН
-
Операції з виплати дивідендів, процентів і роялті нерезидентам доволі поширені в наш час. Тож важливо знати, як їх оподатковувати, зокрема, як уникнути подвійного оподаткування. Розглянемо ставки оподаткування дивідендів, процентів і роялті згідно з міжнародними договорами України про уникнення подвійного оподаткування.
-
Аналітичні матеріали
-
Урядовці змінили своє трактування поняття «роялті» для цілей оподаткування. Отже, яка плата відтепер не вважається роялті?
-
Ні для кого не секрет, що внесені та чинні з 01.01.2015 р. зміни до ПКУ — це те, що вимагає для осмислення часу, а для практичного застосування — ретельного всебічного порівняльного аналізу цілої низки нормативних документів у динаміці «було – стало». «Витрати подвійного призначення» та їхня доля в податковому обліку — один із найяскравіших прикладів таких змін до ПКУ. Розгляньмо та проаналізуймо цю важливу тему в динаміці
-
Нормативні документи
-
Редакція: 16.09.2015 р.