Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 178 — четвер, 24 вересня 2015
Експерти коментують
Із 1 вересня 2015 року в бюджетній сфері підвищено посадові оклади (тарифні ставки) працівників з оплатою за ЄТС, а також зросла мінімальна зарплата. Розглянемо, як таке підвищення необхідно враховувати при коригуванні середнього заробітку для оплати часу щорічних відпусток, мобілізації.
Із 1 вересня 2015 року відбулося підвищення окладів працівникам бюджетної сфери. А це означає, що вересень 2015 року стає базовим місяцем для проведення індексації. Яким чином індексуватимуться зарплати бюджетникам у вересні 2015 року?
Податок на прибуток
Підприємство надало юрособі фіндопомогу. Строк її повернення — 31 грудня 2015 року, але вже є ймовірність, що її не повернуть в обумовлений договором строк. Чи можна її списати зараз? Якщо ні, як її відображати в податковому та бухгалтерському обліку?
Готівковий обіг
У матеріалі розглянемо, які є варіанти видачі готівки та яких вимог слід дотримуватися при цьому. А також які вимоги висуває законодавство щодо видачі готівки під звіт і звітування про її використання та повернення невикористаних коштів, а також, яка відповідальність загрожує за їх порушення
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!