Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 163 — четвер, 3 вересня 2015
Експерти коментують
Наказом № 578 затверджено нові форми податкових декларацій платників єдиного податку. У матеріалі з’ясуймо — які нововведення чекають на платників єдиного податку під час заповнення нових форм Декларацій
ЄСВ
Ситуація, коли працівник під час щорічної відпустки захворів і на його прохання подовжено відпустку, трапляється доволі часто. І в цьому випадку доводиться робити перерахунок відпускних, а водночас і ЄСВ. Як провести перерахунок і відобразити коригування у звітності по ЄСВ?
ОСББ
Навесні 2015 року, коли вартість газу зросла відразу в декілька разів, питання використання альтернативних джерел енергії стало дуже актуальним. Які нині є можливості та підтримка держави громадянам, котрі бажають замінити газовий котел на електричний чи твердопаливний або утеплити власну оселю?
Торгівля
Торговельне підприємство оформлює вітрину товарами, які реалізує. Як у бухгалтерському та податковому обліку обліковувати такі товари?
Єдиний податок
Починаючи із 28.07.2015 р. набрали чинності нові форми декларацій платників єдиного податку. Тож перше запитання, яке цікавить представників спрощеної системи оподаткування: із якого звітного періоду слід розпочинати застосовувати нові форми?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!