Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 134 — четвер, 23 липня 2015
Експерти коментують
Питання — чи потрібно проводити індексацію зарплати та грошового забезпечення у 2015 році? — виникало ще на початку року. Оскільки прямої заборони не було, то індексацію все-таки більшість роботодавців проводили. Однак Мінфін тепер вирішив, що проводити індексацію не треба
Податок на прибуток
До ПКУ із 2015 року були внесені зміни щодо порядку подання декларації. Хто має звітувати за підсумками півріччя? Чи важливо для подання декларації, який результат вийшов за півріччя 2015 року? Який строк подання піврічної декларації? За якою формою?
ПДВ
Як заповнити податкову накладну під час придбання товарів (послуг) та необоротних активів для неоподатковуваних операцій та/або негоспдіяльності, у разі зміни напряму використання товарів (послуг) та необоротних активів на пільгове та/або негоспдіяльне, під час анулювання ПДВ-реєстрації, ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника й інших умовних постачань? Який умовний ІПН зазначати та як заповнювати інші реквізити заголовної частини таких податкових накладних?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!