У травні 2015 року працівнику нарахували відпускні за 24 к.дн. червня в сумі 2400 грн, але права на застосування понижуючого коефіцієнта в бюджетної установи не було. У червні працівнику нарахували зарплату за 2 р.дн. у сумі 360 грн. До якої суми можна застосувати визначений у червні понижуючий коефіцієнт: лише до суми нарахованої у червні зарплати чи з урахуванням відпускних, нарахованих у травні?
Газета № 122 / 7 липня 2015
Зміст
Як застосувати понижуючий коефіцієнт до сум відпускних
Матеріали по темі
-
Форми та бланки ЛІГА:ЗАКОН
-
Аналітичні матеріали
-
Працівник частину місяця перебував у відпустці без збереження зарплати. Як визначається додаткова база нарахування для заповнення таблиці 1 Форми № Д4, беручи до уваги те, що такого показника немає в таблиці 6? Чи потрібно для типу коду нарахувань указувати категорію застрахованої особи?
-
Стосовно відображення у звітності відпускних начебто нічого не змінилося порівняно з попереднім порядком. Але постає запитання: як застосовувати в цьому випадку норму щодо визначення бази нарахування ЄСВ із розрахунку мінзарплати? Відобразимо це на прикладі
-
Починаючи зі звітності за травень 2015 року, дані таблиці 1 автоматично формуються на підставі даних, занесених у таблицю 6 Форми № Д4. Тобто ці таблиці взаємопов’язані. Тому ПФУ пояснив, як заповнювати реквізити звіту з ЄСВ.
-
Нормативні документи
-
Редакція: 13.03.2015 р.
-
Редакція: 30.04.2015 р.