Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 122 — вівторок, 7 липня 2015
ПДВ
Із 1 липня 2015 року на повну силу запрацювала електронна система адміністрування ПДВ. Тож тепер платники ПДВ управі реєструвати в ЄРПН податкові накладні/розрахунки коригування на суму податку, обчислену за формулою згідно із п. 200-1.3 ПКУ. Якщо ж у платника ПДВ станом на 01.07.2015 р. є помилково та/або надміру сплачений ПДВ у бюджет, то такі суми збільшують реєстраційну суму та зменшують ПДВ до сплати за результатами червня (ІІ кварталу) 2015 року чи наступних звітних періодів. Докладніше про це читайте в поточному номері газети «Інтерактивна бухгалтерія»
ЄСВ
У травні 2015 року працівнику нарахували відпускні за 24 к.дн. червня в сумі 2400 грн, але права на застосування понижуючого коефіцієнта в бюджетної установи не було. У червні працівнику нарахували зарплату за 2 р.дн. у сумі 360 грн. До якої суми можна застосувати визначений у червні понижуючий коефіцієнт: лише до суми нарахованої у червні зарплати чи з урахуванням відпускних, нарахованих у травні?
Приватне підприємництво
Я, підприємець на загальній системі оподаткування, для підтримання бізнесу в такі важкі часи взяв кредит у банку. Підкажіть, будь ласка, чи включаються до витрат проценти за користуванням кредитом і фіксована плата за надання кредиту?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!