Який порядок складання податкових накладних у разі постачання товарів/послуг за ціною нижче ціни придбання (собівартості, балансової вартості)? Як заповнити заголовну частину податкової накладної із типом причини 15, 16 або 17? Чи обов’язково вказувати повну номенклатуру постачання в такій податковій накладній? Які одиниці вимірювання тут прописувати?
Газета № 109 / 17 червня 2015
Зміст
Податкова накладна на суму перевищення ціни придбання (собівартості, балансової вартості) над фактичною ціною постачання
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
База обкладення ПДВ під час продажу власної продукції визначається, зважаючи на договірну ціну, але не нижчу собівартості? Що формуватиме базу для ПДВ: лише прямі витрати на виробництво чи витрати, що формують виробничу собівартість, або ж узагалі собівартість реалізації?
-
Які наслідки чекають на продавця та покупця — платника ПДВ у разі, якщо податкову накладну/розрахунок коригування вчасно не зареєстрували в Єдиному реєстрі податкових накладних?
-
На яку собівартість орієнтуватися (виробничу чи реалізаційну) під час визначення бази обкладення ПДВ у випадку постачання товарів/послуг власного виробництва? Коли виписувати податкову накладну із перевищення собівартості над ціною реалізації?
-
Із 01.01.2015 р. система справляння ПДВ стане зовсім інакшою. З'являться спеціальні ПДВшні рахунки для розрахунків з бюджетом, платникам податків доведеться реєструвати в Єдиному реєстрі всі податкові накладні, встановлять мінімальний рівень бази оподаткування ...
-
Нормативні документи
-
Редакція: 01.01.2015 р.