Який порядок анулювання реєстрації платником ПДВ? Як правильно нарахувати податкові зобов’язання під час зняття з реєстрації? Як анулювати ПДВ-реєстрацію особі, що вирішила стати платником єдиного податку?
Газета № 106 / 12 червня 2015
Зміст
Добровільне зняття з реєстрації платника ПДВ: процедура та податкові наслідки
Не актуальна редакція
Матеріали по темі
-
Форми та бланки ЛІГА:ЗАКОН
-
Аналітичні матеріали
-
Підприємство купило верстат, відобразило за ним податковий кредит, а невдовзі знялося з реєстрації платником ПДВ. Які ПДВшні наслідки це матиме та як скласти податкову накладну, ми розглянули в нашій статті
-
Чи можуть за пусті декларації з ПДВ за останні 12 місяців зняти з реєстрації платником ПДВ? Що потрібно зробити, аби зберегти статус платника ПДВ?
-
Ми були платниками податку на загальній системі. Нам зробили передоплату за товар із ПДВ, виникло податкове зобов'язання. Потім ми перейшли на спрощену систему оподаткування (без ПДВ). Як закрити розрахунки з ПДВ, якщо відбудеться постачання товару? Чи зазначати ПДВ у видатковій накладній?
-
Яку ставку єдиного податку застосовувати, якщо ФОПу — єдиннику групи 3 анулювали ПДВ-реєстрацію посеред звітного кварталу?
-
Суб’єктам господарювання без ПДВшного статусу (окрім єдинників груп 1–3) постійно потрібно відслідковувати обсяги постачання товарів і послуг, аби не проґавити момент, коли вони зобов’язані стати на облік платників ПДВ. Тож, як правильно рахувати реєстраційний обсяг?
-
Нормативні документи
-
Редакція: 01.01.2015 р.
-
Редакція: 10.03.2015 р.
-
Новини
-
ДФС України інформує, що спрощено процедуру реєстрації платників податків
-
Oсоба, реєстрацію платником ПДВ якої анульовано, має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН, якщо з дати їх виписки минуло не більш як 15 календарних днів.