Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 101 — п`ятниця, 5 червня 2015
Експерти коментують
Для підприємців-загальносистемників скасували сплату авансових внесків по ЄСВ і дозволили сплачувати єдиний внесок за місяці, коли в них не було доходу (прибутку). Є нововведення й для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність
Оплата праці
Працівник бюджетної установи входить до складу громадської ради при міській раді. Чи передбачає законодавство, що на час участі працівника в засіданнях громадської ради за ним зберігається його заробіток?
Єдиний податок
Приватний підприємець на групі 2 єдиного податку орендує нежитлове приміщення. Виникла необхідність здати в суборенду частину орендованого ним магазину. Чи вважається суборенда посередництвом для спрощенців? Якщо ні, чи може єдинник здавати частину нерухомості в суборенду, не порушуючи умов перебування на спрощеній системі оподаткування?
Приватне підприємництво
Фізособа-підприємець для застосування безготівкових розрахунків із контрагентами відкрила рахунок у банку. Однак операції проводяться як у готівковій, так і в безготівковій формі. Чи обов’язково здавати всю виручку, отриману в готівковій формі, за день до банку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!