Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 98 — вівторок, 2 червня 2015
ЄСВ
Жінці, яка працювала на умовах неповного робочого часу, нарахували допомогу по вагітності та пологах за період із 7 травня по 9 вересня 2015 року. Чи потрібно проводити донарахування ЄСВ із розрахунку мінзарплати, якщо сума допомоги по вагітності та пологах у кожному місяці менша за мінзарплату?
ПДВ
Як заповнити податкову накладну під час постачання товарів/послуг неплатнику ПДВ? Що зазначати в рядках «Особа (платник податку) — покупець», «Індивідуальний податковий номер покупця» й інших рядках, призначених для відображення даних покупця, цих податкових накладних?
Як заповнити податкову накладну в разі постачань товарів/послуг, звільнених від обкладення ПДВ? З особливостями заповнення та зразком такої податкової накладної ознайомтесь зі статті.
Бюджет
Зважаючи, що підходи до бухгалтерського обліку суттєво змінилися, а також у кожній галузі є своя специфіка, бюджетні установи все ж чекали вказівок і рекомендацій щодо облікової політики від головних розпорядників. Але не всі дочекалися. Як же бути із наказом про облікову політику?!
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!