Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 95 — середа, 27 травня 2015
Виїзна торгівля
Ця тема актуальна завжди, особливо в літньо-осінній період. І чи не одне із перших запитань, що виникає в підприємств і підприємців: як оформити людей, які торгуватимуть, та чи встановлено певні особливості при їх працевлаштуванні?
Неприбуткові організації
Чи може громадська організація, яка є неприбутковою, отримати благодійну допомогу від фізичних осіб? Чи потрібно її обкладати податком на прибуток із 2015 року?
Соціальне страхування
За основним місцем роботи я маю піти у відпустку по вагітності та пологах у кінці серпня 2015 року, а з роботи за сумісництвом хотіла піти раніше. Чи можу оформити відпустку на роботі за сумісництвом із 17 липня та на якій підставі можна це зробити? Чи можна оформлювати відразу дві відпустки по вагітності та пологах та по догляду за дитиною до трьох років: за основним місцем роботи й за сумісництвом?
Єдиний податок
Фізособа — платник єдиного податку групи 2 займається ресторанним бізнесом (КВЕД-2010 56.10). Надійшло замовлення від підприємства на загальній системі оподаткування на проведення бенкету. Чи може єдинник надати послуги з організації бенкету загальносистемнику, щоб не «злетіти» з групи 2?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!