Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 93 — понеділок, 25 травня 2015
Декларування доходів
Із 26.04.2015 р. уведено в дію Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII. Проте нова форма антикорупційної декларації ще не затверджена. Яку форму заповнювати й подавати претендентам на посади держслужбовців?
Податок на прибуток
Чи можна врахувати під час визначення бази обкладення податком на прибуток за 2015 рік збитки минулих періодів тими платниками, що торік мали бухгалтерський дохід не більше ніж 20 млн грн. Чи можуть такі підприємства скористатися цими збитками, якщо вони прийняли рішення не рахувати різниці?
ПДВ
Якою датою потрібно відображати податковий кредит за касовим чеком: датою виписки чека чи датою звітування працівником? Чи можна включити до декларації з ПДВ чек, якщо працівник ще не надав авансовий звіт?
Соціальне страхування
Застрахована особа надала до кадрової служби підприємства листки непрацездатності, перший із яких закритий у п’ятницю із заключним висновком «Продовжує хворіти», а в понеділок відкритий новий листок непрацездатності, у якому підкреслено «Первинний». Як установити початок і тривалість страхового випадку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!