Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 79 — четвер, 30 квітня 2015
Експерти коментують
Особи, які зобов’язані подавати антикорупційну декларацію, а також кадрові підрозділи підприємств та установ, де працюють такі особи, мають знати, що подані антикорупційні декларації у 2015 році підлягають перевірці ДФС на предмет достовірності відомостей, указаних у них.
Відпустки-2015
Як на практиці застосовувати норми щодо розрахунку відпускних? Розглянемо практичні приклади та розберемо найпоширеніші ситуації визначення розрахункового періоду, а також порядок включення виплат у середній заробіток для оплати часу відпусток.
Як розрахувати суму відпускних? Розглянемо покроковий порядок розрахунку, у т.ч. як визначити розрахунковий період, кількість календарних днів у розрахунковому періоді, сумарний заробіток за розрахунковий період та середньоденну заробітну плату
Соціальне страхування
У разі якщо протягом 12-ти місяців перед настанням страхового випадку страховий стаж менше шести місяців, розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності обмежується в розрахунку на місяць розміром мінзарплати, а допомоги по вагітності та пологах — двократним розміром мінзарплати.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!