Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 46 — п`ятниця, 13 березня 2015
Експерти коментують
Головне податкове відомство оприлюднило несподівані рекомендації щодо заповнення декларації із ПДВ за лютий 2015 року й наступні звітні періоди. Наведені правила не знайти в Порядку заповнення й подання податкової звітності із податку на додану вартість, тому бухгалтерам варто якнайшвидше з ними ознайомитися.
ПДВ
Податкова накладна складена в лютому, а зареєстрована в ЄРПН у березні. У якому звітному періоді її включати до декларації з ПДВ?
Чи потрібно відображати в додатку 1 (Д1) до декларації з ПДВ розрахунки коригування, які не змінюють обсягів постачання та сум ПДВ? Чи слід показувати в Д1 розрахунок коригування, яким виправляють суму ПДВ у накладній 2014 року?
У лютому 2015 року в підприємства не було госпдіяльності: ані придбань, ані продажів, ані отримання передоплати. Чи потрібно подавати пусту декларацію з ПДВ?
Оподаткування
Підприємство планує відкрити нове виробниче приміщення в іншому районі міста (без створення юридичної особи). Розрахунки із працівниками планується проводити централізовано головним підприємством. Куди в такому випадку сплачувати ПДФО, військовий збір та ЄСВ із зарплати працівників?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!