Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 27 — п`ятниця, 13 лютого 2015
Експерти коментують
До затвердження форми податкової звітності платникам транспортного податку — юрособам пропонується задекларувати об’єкти оподаткування, використовуючи Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів, затверджений наказом Міндоходів від 05.12.2013 р. № 767. Як це виглядає на практиці?
Первинні документи
Довкола первинних документів завжди багато балачок. Адже фактично вони є тим фундаментом, на підставі якого здійснюється облік. Отож, з’ясуймо, яку роль у бухгалтерському та податковому обліку відіграють первинні документи
Бухгалтерська, податкова й статистична звітності можуть подаватися в електронній формі. А декларація з ПДВ і податкові накладні з 2015 року, узагалі, — лише в електронній формі. Логічним кроком буде перехід на електронну первинку. Погляньмо, як нині реалізовано цю можливість
Чи обов’язковим є використання типових форм при складанні первинних документів? За яких умов самостійно виготовлений бланк можна вважати первинним документом? У яких випадках без затверджених типових форм первинних документів не обійтися?
ПДВ
Податкова накладна виписана 30.01.2015 р., а зареєстрована 02.02.2015 р. Чи вправі покупець відобразити податковий кредит у декларації за січень 2015 року? У якій декларації продавець має відобразити податкове зобов'язання з ПДВ: у декларації за січень чи лютий?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!