Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 11 — четвер, 22 січня 2015
Експерти коментують
Як розрахувати суму податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібних продажів за реалізовані тютюнові вироби й інші роз’яснення податківців щодо змін у частині адміністрування акцизного податку
Оподаткування
Як відомо, 01.01.2015 р. проведено реформування податкової системи України та системи загальнообов'язкового державного соціального страхування. Безумовно, ці нововведення вплинули й на порядок нарахування та виплати заробітної плати, її оподаткування та нарахування ЄСВ. Про них і поговоримо у статті.
ПДВ
Яким чином підлягають оплаті податкові зобов’язання з ПДВ за грудень 2014 року (строк оплати — не пізніше 30.01.2015 р.): як і раніше — із розрахункового (поточного) рахунка підприємства чи вже з коштів на електронному рахунку ПДВ?
Передоплата за товар отримана в 2014 році, і виписана податкова накладна. Товар відвантажуємо в 2015 році за ціною, нижчою за вартість придбання. Чи потрібно донараховувати податкові зобов'язання та виписувати другу податкову накладну з кодом «15» у 2015 році за такою перехідною операцією?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!